МПП «ЛИБІДЬ»

Подрібнювач післяжнивних залишків кукурудзи, соняшнику CUNEO P 920 (Італія)


Заказать
Заказать комерческое предложение

Описание

Ціна 25 000 Євро з ПДВ

Подрібнювач CUNEO P 920 – широкозахватний професійний мульчувач, призначений для роботи на великих площах земліі, використовується як подрібнювач вертикальних пожнивних решток кукурудзи (подрібнювач стебел кукурудзи), соняшнику (подрібнювач стебел соняшнику), стерні зернових і зернобобових, а також інших культур після збирання врожаю, або високої трави і чагарників на занедбаних і необроблених ділянках землі. Такий мульчувач однаково бездоганно обробляє площі з рослинністю від трави до чагарників діаметром до 5 см.

Даний подрібнювач післяжнивних решток кукурудзи агрегатується з трактором на задній навісний механізм симетрично до повздовжньої осі трактора, спираючись позаду на 6 опорних коліс. Широкозахватний подрібнювач CuneoP920 також комплектується регульованими опорними лижами, які захищають ротор від поломки в разі насідання на ґрунт при експлуатації на нерівних поверхнях. Характеризується міцною і жорсткою конструкцією.

Для пересування по дорогах загального призначення подрібнювач рослинних решток переводиться в транспортне положення за рахунок двох бокових та двох задніх потужних гідроциліндрів,керування якими здійснюється з кабіни трактора.

Цей польовий подрібнювач оснащений гідравлічним замком для надійної фіксації боковихмульчувачів у вертикальному положенні при транспортуванні, а також має гідравлічне регулювання заднього подрібнювача.

Ротори приводяться в рух за допомогою трансмісії (від ВВП трактора). Ведучий карданий вал передає крутний момент на центральний (розподільний) редуктор, далі черезтри проміжні карданні вали оберти передаються на 3-и подрібнювача. Центральний редуктор обладнаний муфтою холостого ходу і розрахований на ВВП 1000 об/хв.


Стандартна комплектацsя CUNEO P920:

  • Трьохточкова система кріплення до тракторів III та IV категорії;
  • Можливість роботи подрібнювачів в плаваючому положенні;
  • 4 карданних вала;
  • Гідравлічне складання з робочого положення в транспортне і навпаки (здійснюється механізатором з кабіни трактора);
  • Робочі органи - молотки;
  • Опорні лижі;
  • 3 автоматичних натяжника ременів;
  • Якісні захисні металеві пластини на кожному мульчеру, які захищають від викидання чужорідних тіл з-під машини.

Технічні характеристики:

Тип

Од. виміру

CUNEO P 920

Робоча ширина

см

920

Габаритна ширина

см

935

Транспортна ширина

см

350

Транспортна высота

см

470

Вага

кг

4830

Необхідна потужність трактора

 к.с.

300-350

3-точкова навіска

  кат.

III - IV

Ремінна передача

 шт.

3 х 5

Робочі органи (молотки)

шт.

32 х 32 х 32

Діаметр ротора

мм

3 х  220

Кількість обертів ротора

об/хв

1760

 

Гарантія - 1 рік, гарантійне та сервісне обслуговування.
Інструкція по експлуатації.Импортная и Украинская сельхозтехника. Украинские и зарубежные производители.

FAE GROUP, A-LIMA-BIS, Altec, Bellon, Cicoria, Dante Macchine, Dominoni, Eurosilos, Fede, GEO, Gepaval, NARDI, Nodolini Sprinklers, OCMIS, ORSI, Plegаmatic, ROC, Sukov, Ventura, Завод К, Импорт, Лыбидь, Уманьферммаш, Хмельниксельмаш,